Powitanie

Powitanie

image_pdfimage_print

Witajcie kochani czytelnicy :)

Mówią, że szewc bez butów chodzi. Nie do końca możemy się z tym zgodzić, bo jedyny znany nam szewc ma czarne, nieco zdarte półbuty i nawet je nosi. Nasz szewc za to klnie. Jak to szewc.

Ale my nie o tym. Analogicznie do owego powiedzenia, my dwie, od dawna zajmujące się słowem pisanym gościłyśmy na łamach wielu cudzych blogów a własnego jakoś właściwie dotąd nie posiadałyśmy. Zwyczajnie nie przyszło nam to do głowy przez ponad dziesięć lat naszej znajomości. Zamiast tego spędziłyśmy kosmiczną ilość godzin na oknach dialogowych. W zamierzchłych czasach było to gadu gadu, później skype a teraz oczywiście fejsbunio. W tych chatach, prowadzonych często do późnych godzin wieczornych rodziły się niesamowite pomysły, dowcipy i wreszcie gierki słowne, które sprawiały, że obydwie rżałyśmy ze śmiechu do monitorów, wzbudzając u członków naszych rodzin (całkiem uzasadnione) obawy o stan naszego zdrowia psychicznego.

Trudno powiedzieć, w którym momencie narodziła się idea założenia bloga. Wydaje się, że był to proces powolny i rozłożony w czasie. Dość powiedzieć, że gdy w końcu został zwerbalizowany (choć raczej wypadałoby napisać WYLITERKOWANY) to momentalnie został przyjęty z entuzjazmem i przez aklamację. Od tego momentu poszło szybko. Zaczęłyśmy się przerzucać pomysłami na kształt owego bloga i okazało się, że jesteśmy w większości spraw jednomyślne. Traktując to jako dobrą wróżbę na przyszłość oddajemy w Wasze ręce niniejszą stronę i mamy nadzieję, że będziecie z nami miło spędzać czas.

Iza & Jagna

Comments are closed.