Trzy siostry

Trzy siostry

Kochani czytelnicy!

Tylko popatrzcie na te śliczne kociaki na zdjęciach. Można się zakochać od pierwszego wejrzenia. To są trzy siostry i tak, jak bohaterki Czechowa, też nie miały dotąd łatwego życia. Losy książkowych sióstr potoczyły się niespecjalnie dobrze, ale to jest przecież życie a nie literatura, prawda? :)

Nasze kocie sierotki, czyli Masza, Olga i Irina cudem uniknęły schroniska, gdzie jak jest, każdy wie a śmiertelność wśród kociąt jest wysoka. Na szczęście w ich małym, kocim życiu pojawiła się Kasia Kochanowska, kobieta o wielkim sercu, która prowadzi domowe przytulisko dla niechcianych kotów.

Posłuchajcie co mówi Kasia:

Dziewczynki tymczasowo mieszkają w Krakowie. Mają osiem tygodni i są odrobaczone. Umieją korzystać z kuwety, wspinać się na kanapę i pięknie mruczą. Nie wiem i nie chcę wiedzieć, co ukształtowało ich charakter, ale są to z pewnością małe kociaki z bagażem przeżyć dorosłych kotów. Wszystkie umiejętności wykształciły przedwcześnie by przeżyć. W życiu nie widziałam tak małych kotów, które łapczywie i bez problemu jedzą suchą karmę dla dorosłych kotów.

Czasem ludzie pytają mnie, czy nie trudno mi rozstać się z kotami, które znajdują u mnie tymczasowe schronienie. Jestem z nimi silnie związana, to prawda. Fakt, że tak desperacko potrzebują pomocy tworzy silną więź emocjonalną. Od moich decyzji zależy ich życie. Czuję, że zatrzymuje się świat, że każdy oddech biorę razem z nimi, dzielę ból i strach tych przerażonych kocich dzieci. Co nie znaczy, że nie powierzę ich dalszego losu w bezpieczne, kochające ręce.

Trzymamy kciuki, żeby Masza, Olga i Irina znalazły kochające domy.

A więcej informacji o kociętach uzyskacie bezpośrednio od ich dotychczasowej opiekunki:

Kasia Kochanowska e-mail: kcramzes@o2.pl

                                                  tel: 667021799

kolaz1